Menu

Šeši architektūros verslui tinkamiausi Europos miestai

October 28, 2017 - Biurai
Šeši architektūros verslui tinkamiausi Europos miestai

Naujo verslo pradžia dažnai sudėtinga, reikalaujanti žinių, pastangų ir laiko, jau nekalbant apie piniginę investiciją. Statybų (architektūros) verslui Europoje palankiausi keletas miestų:

1. Londonas

Čia daugiausiai interneto prieigos taškų Europoje. Nors nekilnojamojo turto kainos didelės, tačiau nuolatinė gyvenamų būstų paklausa skatina ieškoti nestandartinių architektūrinių sprendimų ir sukuria sąlygas realiame pasaulyje pritaikyti iį pirmo žvilgsnio ne visai realias idėjas.

2. Berlynas

Berlyne įsteigtas startuolių palaikymo centras, tad šiuo metu – tai vienas geriausių miestų pradėti verslą. Lyginant su kitomis Europos sostinėmis, Berlynas – santykinai pigus miestas pragyvenimo prasme. TUo labiau – siūlantis įvairias erdves ir centrus idėjų vystymui.

3. Amsterdamas

Verslui palanki multikultūrinė aplinka su gausybe įvairių galimybių pradedantiems verslą. Amsterdame vystomos naujausios bei aplinką tausojančios idėjos, kaip 3D sausdinimas, atsinaujinanti energija, programinės įrangos kūrimas ir kita. Palaikoma “išmaniojo miesto” idėja, tad visos su tuo susiję naujovės skatintinos.

4. Lisabona

Santykinai pigi būsto nuoma bei pragyvenimas. Taip apt Lisabonoje palaikoma ir sparčiai vystosi pradedančiųjų verslininkų bendruomenės idėja. Pradedantiesiems verslininkams taikomos mokesčių lengvatos. Auganti verslumo ekosistema.

5. Dublinas

Daugybė paramos programų pradedantiesiems verslininkams, palanki mokesčių sistema, mažesni mokesčiai pradedantiems verslą. Airija skatina užsienio investicijų pritraukimą į savo šalį, ypač susijusių su technologijomis.

6. Praha

Miesto valdantieji skiria lėšas startuolių kūrimo centrams steigti. Dėl santykinai nedidelės konkurencijos, miestas itin tinkamas nedideliems verslams pradėti.